Ar PVN
Bez PVN
+371 29107866

Par uzņēmumu

Kompānija Termet SA jau vairāk kā gadsimtu manto slavenās pulksteņu fabrikas Gustav Becker tradīcijas. Kā jau plaši pasaulē zināms brends Termet, uzņēmums sāka savu darbu 1945. gadā, ražojot sienu, grīdas un kamīna pulksteņus. Kopš 20. gadsimta piecdesmitajiem gadiem rūpniecības preču klāsts ir kļuvis plašāks, uzņēmums sāka ražot bremzes velosipēdiem, kondensatorus, televizoru detaļas, apkures un apgaismojuma iekārtas.

Uzņēmuma lūzuma punkts bija 1956. gadā, kad Eiropā sāka plaši izmantot gāzes caurteces sildītājus vannas istabām. Kopš brīža, kad gāze tiek izmantota telpu apsildei Polijā, uzņēmums ir sācis gāzes apkures katlu ražošanu, kas noteica uzņēmuma turpmāko specializāciju. Pirmais gāzes apkures katls tika izlaists 1970. gadā, bet 1974. gadā – pirmais divkontūru apkures katls. Turklāt, uzņēmums specializējies: programmējamo veļas mašīnu un trauku mazgājamo mašīnu vadības elementu ražošanā, tūristu inventāra (gāzes plīšu un laternu), lodēšanas komplektu un to universālo degļu ražošanā.

Tagad kompānija Termet SA ir gāzes katlu un caurteces ūdenssildītāju ražošana, kuras augstā kvalitāte un pieredze ir pieejama vairāk nekā 40 pasaules valstīs. Plašs servisa centru tīkls, bezmaksas tālruņa līnija, 3 gadu garantija visiem produktiem, vienkāršs un videi draudzīgs risinājums daudzdzīvokļu ēkām un kotedžām.

Lai realizētu produktu daudzveidību, uzņēmumam ir plaša tehnoloģiskā bāze, kas ietver visas ražošanas cikla fāzes, sākot no projektēšanas līdz apkopei.

Būtisks Termet SA darbības elements tirgū ir pēcpārdošanas atbalsts un pakalpojumu sniegšana, kā arī apmācības, semināru rīkošana dizaineriem un pakalpojumu speciālistiem.

Termet SA ražo mūsdienīgas iekārtas par saprātīgām cenām, un pieliek visas pūles, lai klientiem piedāvāt visaugstāko servisu, atceroties tā galvenā moto -“Mēs radām siltumu”.

Termet brenda oficiālais pārstāvis Latvijas Republikas teritorijā ir SIA “Transgaz”.